CONTACT US
en

We value our relationships made in the last 25 years

25 Years
Experience
26 Specialised
Dentists
110K Patients
Trust
70 Members
Family
OUR MISSION

As Impladent, we believe that the greatest wealth is getting to know people and building deep relationships with them.

We are aware that the deep relationships we have established, the sweet experience of years and our unique worlds are what makes our lives different and rich. For this reason, we have set ourselves the goal of becoming like a wise olive tree, that roots go deeper while the branches spread wider over the years.

ABOUT US
TREATMENTS

Wherever you go, go with all your heart.

Confucius

DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMI-DSD (DIGITAL SMILE DESIGN)
Dental Implant
Şeffaf Plaklar İle Ortodontik Tedavi
Diş Beyazlatma (Bleaching) Nedir?
Horlama ve Uyku Apnesi
DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMI-DSD (DIGITAL SMILE DESIGN)
Ağız ortamına süren diş, sürdüğü anda en mükemmel haldedir. Süreçte asite,travmaya maruz kalmaya başlar, aşınmalar, mine çatlakları, çürükler, renklenmeler görülür. Yüzey artık parlaklığını ve bütünlüğünü kaybeder. Bu değişim önlenemeyen bir yaşlanma sürecidir. Bu süreci başa almak mümkün değil, ama durdurmak bu tedavi protokolü ile mümkündür. Böylelikle, ilk zamanlardaki bütünlük, parlaklık, renk, estetik sağlanabildiği gibi, koruyucu bir yaklaşımla sürecin olumsuz olabilecek etkilerinin de önüne geçilmiş olur...
Dental Implant
İmplant eksik dişleri tamamlamak için çene kemiğine yerleştirilen bir tür vidadır. Bu vidalar titanyum adı verilen doku dostu bir materyalden imal edilir. Titanyumun doku ile uyumu ve kemiğe bağlanması çok iyidir. Yerleştirildikten sonra vücudun bir parçası haline gelir ve maksimum dayanıklılık gösterir.
Şeffaf Plaklar İle Ortodontik Tedavi
Şeffaf plak tedavisi; tamamen size özel olarak üretilen bir seri plaklardan oluşan, telsiz ortodonti yöntemidir. Bu tedavi esnasında dişlerinizin çapraşıklıkları düzelirken tedavi gördüğünüzü kimse fark etmez.
Diş Beyazlatma (Bleaching) Nedir?
Çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş dişlerin olduğundan daha beyaza getirilmesi işlemidir. Gülümseyişinizden memnun ama dişlerinizin renginden memnun değilseniz tercih edebileceğiniz bir yöntemdir. Büyük estetik girişimlere göre daha kolay ve az maliyetlidir.
Horlama ve Uyku Apnesi
İmplant eksik dişleri tamamlamak için çene kemiğine yerleştirilen bir tür vidadır. Bu vidalar titanyum adı verilen doku dostu bir materyalden imal edilir.
IMPLADENT

CONTRACTED INSTITUTIONS