BİZE ULAŞIN
tr
İMPLADENT KURUMSAL

Hakkımızda

Kendimizi anlık diş problemlerine çözüm bulan bir klinik olarak değil, ömür boyu tüm ailenizle ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir klinik olarak görürüz.

25 Yıllık
Tecrübe
26 Uzman
Diş Hekimi
110Bin Hastamızın
Güveni
70 Kişilik
Ailemiz
KLİNİĞİMİZ HAKKINDA

Kendimizi anlık diş problemlerine çözüm bulan bir klinik olarak değil, ömür boyu tüm ailenizle ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir klinik olarak görürüz.

  • Dokuya dokunmadan, ihtiyacınızdan fazlasını yapmayan, sağlıklı bir ağızla ömür boyu yaşamanız için “Organik Diş Hekimliği” prensiplerini benimseriz.
  • Diş hekimliğinin dünyada gittiği yönü yakından takip eder, sizlerin ihtiyaç ve beklentileri için “Dijital Diş Hekimliğini” kullanırız.
  • Klinikteki her adımınızda kendimizi sizin yerinize koyar, sizi burada “Güvende ve Rahat” hissettirmek için çalışırız.
  • Diş Hekimine gelmenin sizin için zor olduğunu biliyor, sizi anlıyor ve kliniğimizden içeri girdiğiniz andan itibaren sizi evinizde gibi rahat hissettirmek için, güler yüzlü ekibimiz ve uzman hekimlerimiz ile yanınızda oluruz.
1998
Bir Hayal Kurduk...
Türkiye'de harika diş tedavisi hizmeti sunan, uzman hekimlerden oluşan kadrosu ile ilk giriş katı diş kliniği olmayı hayal ettik. Bu hayalimizi, Maltepe'nin merkezinde 7 odamız ve 9 uzman hekimimiz ile hayata geçirdik.
2007
Beraber Büyüdük...
Siz değerli hastalarımızın güveni ve ekip arkadaşlarımızın destekleriyle cesur bir adım atarak kliniğimizi büyütme kararı aldık. 15 odamız, genişleyen bekleme salonumuz ve çok amaçlı salonumuz ile tüm hastalarımıza daha iyi hizmet vermeyi; kliniğimizde düzenlediğimiz kültürel faaliyetlerle burayı bir kliniğin ötesine taşımayı hedefledik.
2017
Adım Adım Kurumsallaşmak...
Hizmet kalitemizin yıllar boyunca artarak devam etmesi ve büyümenin getirdiği riskleri yönetebilmek için 2014 yılı itibariyle kapsamlı bir kurumsallaşma sürecine girdik. 3 yıllık ciddi bir altyapı çalışmasının sonucunda kliniğimizi prestijli bir anonim şirket statüsüne taşıdık.
Bugün
Gelenek -> Kültür -> Gelecek
2018 yılında yaptırdığımız bir marka çalışmasında, kliniğimizin temel değerinin 'GÜVEN' olduğu ortaya çıkmıştı. Bu temayı yıllar boyunca incelemeye devam ettikçe, aslında kliniğimizin siz değerli hastalarımızla birlikte ilmek ilmek ördüğü sıradışı geleneklere ve benzersiz bir kültüre sahip olduğunu fark ettik. 'Rotamız Yenilikler, Pusulamız Gelenekler' diyerek köklenmeyi ve değerlerimize yatırım yapmayı en büyük ilkemiz edindik.
Misyonumuz

İmpladent'in 5 Ana Kuralı

İmpladent Transparent Logo

Hastamız Klinikten Memnun Ayrılmalı

Kliniğimizdeki en önemli kural, siz değerli hastalarımızın kurumumuzdan memnun şekilde ayrılmasıdır. Her bir hastamızın hayatımızda yeni bir zenginlik olduğunun farkında olarak, kendileriyle kalıcı bağlar kurmak isteriz. Bu nedenle, düzenli iç denetim faaliyetleri gerçekleştirir ve sürekli daha iyi hizmet verebilmek için kalite artırıcı çalışmalar yaparız.

Klinikten Ağrılı Hasta Ayrılmamalı

Kliniğimizdeki bakış açımız, her zaman insanı merkeze alan ve her bir bireyin değerini bilmek üzerine kuruludur. Bu nedenle, yaşanılan bir ağrının insan hayatını ne kadar zora soktuğunu bilerek bizlere danışan herkese bu alanda bir çözüm üretmek bizim kırmızı çizgimizdir. Eğer hastamız bizlere bir ağrı şikayeti ile geldiyse, kendisine o gün mutlaka bir çözüm üretiriz.

Gereğinden Fazla Tedavi Yapılmamalı

Kliniğimiz yaklaşım olarak "Biyolojik Diş Hekimliği" ekolünü benimsemiş ve insan dokusunun çok kıymetli ve yerine tekrar konulamayan bir değer olduğunun farkında olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle, çıkarılan her tedavi planı ve yapılan her işlem, doğal dokuya en az müdahaleyi gerçekleştirecek ve sağlığınızı en uzun süre korumanıza yardımcı olacak şekilde belirlenir.

Tedavilere Bütüncül Yaklaşılmalı

İnsanın parçalanamaz bir bütün olduğunun bilincinde olarak her planlamamızda, tedavimizde ve yaklaşımımızda diş, beden, psikoloji bağlamında durumu inceleriz. Her hastamıza özel olarak kendilerine uyacak en doğru tedavi seçeneğini planlarız. Gerekli durumlarda takviyeler ve farklı branşlardan aldığımız destekler ile diş tedavilerimizi destekler, biyolojik ve psikolojik bütünlüğü koruyucu aksiyonları önceleriz.

Toplumsal Fayda Üretilmeli

İmpladent olarak kendimizi bir diş kliniğinden öte, insan hayatını zenginleştiren ve hayata değer katan bir oluşum olarak görüyoruz. Bu nedenle her zaman gerek kendi potansiyelimizi gerçekleştirmek gerekse de hastalarımıza ve toplumumuza nasıl fayda sağlayabiliriz diye düşünüyoruz.