BİZE ULAŞIN
tr
İMPLADENT KURUMSAL

Hakkımızda

Kendimizi anlık diş problemlerine çözüm bulan bir klinik olarak değil, ömür boyu tüm ailenizle ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir klinik olarak görürüz.

25 Yıllık
Tecrübe
26 Uzman
Diş Hekimi
110Bin Hastamızın
Güveni
70 Kişilik
Ailemiz
KLİNİĞİMİZ HAKKINDA

Kendimizi anlık diş problemlerine çözüm bulan bir klinik olarak değil, ömür boyu tüm ailenizle ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir klinik olarak görürüz.

  • Dokuya dokunmadan, ihtiyacınızdan fazlasını yapmayan, sağlıklı bir ağızla ömür boyu yaşamanız için “Organik Diş Hekimliği” prensiplerini benimseriz.
  • Diş hekimliğinin dünyada gittiği yönü yakından takip eder, sizlerin ihtiyaç ve beklentileri için “Dijital Diş Hekimliğini” kullanırız.
  • Klinikteki her adımınızda kendimizi sizin yerinize koyar, sizi burada “Güvende ve Rahat” hissettirmek için çalışırız.
  • Diş Hekimine gelmenin sizin için zor olduğunu biliyor, sizi anlıyor ve kliniğimizden içeri girdiğiniz andan itibaren sizi evinizde gibi rahat hissettirmek için, güler yüzlü ekibimiz ve uzman hekimlerimiz ile yanınızda oluruz.
1998
Bir Hayal Kurduk...
Türkiye'de harika diş tedavisi hizmeti alınabilecek uzman hekimlerden oluşan kadrosu ile ilk giriş katı diş kliniği olmayı hayal ettik. 7 odamız ve 9 uzaman hekimimiz ile bu hayalimizi Maltepe'nin merkezinde hayata geçirdik.
2007
Beraber Büyüdük...
Siz değerli hastalarımızın güveni ve ekip arkadaşlarımızın destekleri ile cesur bir adım atarak kliniğimizi büyütme kararı aldık. 15 odamız, büyüyen bekleme salonumuz ve çok amaçlı salonumuz ile bütün hastalarımıza daha iyi bir hizmet vermeyi ve kliniğimizde düzenlediğimiz kültürel faaliyetler ile burayı bir kliniğin ötesine taşımak istedik...
2017
Adım Adım Kurumsallaşmak...
Yıllar boyunca hizmet kalitemizin artarak devam etmesi ve büyümenin getirdiği riskleri yönetebilmek için 2014 yılı itibari ile kapsamlı bir kurumsallaşma sürecine girdik. 3 yıllık ciddi bir altyapı çalışmasının sonucunda kliniğimizi prestijli bir anonim şirket statüsüne taşıdık...
Bugün
Gelenek -> Kültür -> Gelecek
2018 yılında yaptırdığımız bir marka çalışmasında kliniğimiz temel değeri "GÜVEN" olarak ortaya çıkmıştı. Bu temayı yıllar boyunca incelemeye devam ettikçe aslında kliniğimizin siz değerli hastalarımız ile beraber ilmek ilmek ördüğü sıradışı gelenekleri ve benzersiz bir kültürü olduğunu fark ettik. "Rotamız Yenilikler, Pusulamız Gelenekler" diyerek köklenmeyi ve değelerimize yatırım yapmayı en büyük ilkemiz edindik...
Misyonumuz

İmpladent'in 5 Ana Kuralı

İmpladent Transparent Logo

Hastamız Klinikten Memnun Ayrılmalı

Kliniğimizdeki en önemli kural siz değerli hastalarımızın kurumumuzdan memnun şekilde ayrılmalarıdır. Her bir hastamızın hayatımızdaki yeni bir zenginlik olduğunun farkında olarak kendileri ile kalıcı bağlar kurmak isteriz. Bu nedenle düzenli birçok iç denetim faaliyetileri ve sürekli daha iyi hizmet verebilmek için kalite arttırıcı faaliyetler gerçekleştiririz.

Klinikten Ağrılı Hasta Ayrılmamalı

Kliniğimizdeki bakış açımız her zaman insanı merkeze alan ve her bir bireyin değerini bilmek üzerine kurulur. Bu nedenle yaşanılan bir ağrının insan hayatını ne kadar zora soktuğunu bilerek bizlere danışan herkese bu alanda bir çözüm üretmek kırmızı çizgimizdir. Eğer hastamız bizlere bir ağrı şikayeti ile geldiyse kendisine o gün muhakkak bir çözüm üretiriz.

Gereğinden Fazla Tedavi Yapılmamalı

Kliniğimiz yaklaşım olarak "Biyolojik Diş Hekimliği" ekolünü benimsemiş ve insan dokusunun çok kıymetli ve yerine tekrar konulamayan bir değer olduğunun farkında olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle çıkarılan her tedavi planı ve yapılan her işlem doğal dokuya en az müdehaleyi gerçekleştirecek ve en uzun süre sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak şekilde belirleriz.

Tedavilere Bütüncül Yaklaşılmalı

İnsanın parçalanamaz bir bütün olduğunun bilincinde olarak her planlamamızda, tedavimizde ve yaklaşımımızda diş, beden, psikoloji bağlamında durumu inceleriz. Her hastamıza özel olarak kendilerine uyacak en doğru tedavi seçeneğini planlarız. Gerekli durumlarda takviyeler ve farklı branşlardan aldığımız destekler ile diş tedavilerimizi destekler ve biyolojik ve psikolojik bütünlüğü koruyucu aksiyonları önceleriz.

Toplumsal Fayda Üretilmeli

İmpladent olarak kendimizi bir diş kliniğinden öte, insan hayatını zenginleştiren ve hayata değer katan bir oluşum olarak görüyoruz. Bu nedenle her zaman gerek kendi potansiyelimizi gerçekleştirmek gerekse de hastalarımıza ve toplumumuza nasıl fayda sağlayabiliriz diye düşünüyoruz. Bu bağlamda 15 yılı aşkın süredir Sevgi Evleri'ndeki çocuklara ve 4 yılı aşkın süredir Çorbada Tuzun Olsun Derneği'ndeki evsiz vatandaşlarımızın tedavilerini gerçekleştiriyoruz.