Mimar Sinan Cad. No: 8/A-B-C Maltepe / İstanbul

KLİNİĞİMİZ HAKKINDA

İmpladent olarak biz, insanları tanımanın ve onlarla bağ kurabilmenin hayattaki en büyük zenginlik olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle;

  • Kendimizi anlık diş problemlerine çözüm bulan bir klinik olarak değil, ömür boyu tüm ailenizle ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir klinik olarak görürüz.
  • Dokuya dokunmadan, ihtiyacınızdan fazlasını yapmayan, sağlıklı bir ağızla ömür boyu yaşamanız için ‘’Organik Diş Hekimliği’’ prensiplerini benimseriz.
  • Diş hekimliğinin dünyada gittiği yönü yakından takip eder, sizlerin ihtiyaç ve beklentileri için ‘’Dijital Diş Hekimliği’’ni kullanırız.
  • Klinikteki her adımınızda kendimizi sizin yerinize koyar, sizi burada ‘’’Güvende ve Rahat’’ hissettirmek için çalışırız.
  • Diş Hekimine gelmenin sizin için zor olduğunu biliyor, sizi anlıyor ve kliniğimizden içeri girdiğiniz andan itibaren sizi evinizde gibi rahat hissettirmek için, güler yüzlü ekibimiz ve uzman hekimlerimiz ile yanınızda oluruz.

SAYILARLA İMPLADENT

19
Yıllık Tecrübe
22
Konusunda Uzman Diş Hekimi
50
Sizin İçin Gülümseyen Mutlu Çalışanlar
70000
Bize Güvenen Hastalarımızla Kocaman Bir Aile

REFERANSLAR

Diş eti çekilmesi rahatsızlığım nedeniyle, 4 ayrı doktorla yaptığım görüşmede, tüm dişlerimin çekilip implant yapılması gerektiği ortaya çıkınca, güvenilir yaklaşımları nedeniyle İMPLADENT'İ tercih ettim. Bu uzun ve zorlu süreçte önce tüm dişlerimi çekip, implantları yapan Dr. Hüseyin bey sayesinde, hiç acı ve ağrı yaşamadım.Sonrasında geçici protez ve ömür boyu kullanacağım dişlerimi harika şekilde yapan Dr. Niler hanım sayesinde de muhteşem dişlerime kavuştum.Beni tekrar kaliteli yaşan düzeyine ulaştıran Hüseyin bey, Niler hanım ve Uluç bey'e, güven veren yaklaşımı ile İmpladent'e karar vermemde etken olan Beyza hanım'a ve güler yüzlü tüm İmpladent personeline teşekkür ediyorum.
Tamer Oruç
İnşaat Mühendisi
Sevgili Ülkü Koloğlu, iyi ki varsınız ve iyi ki böyle muazzam bir kuruluşa vesile olmuşsunuz. Alanında uzman hekimleriniz ve diğer tüm personelleriniz sayesinde kliniğinizden her zaman mutlu ayrılmanın ayrıcalığını yaşıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Songül Yarar
-
Demiştim ya; 'Her zaman en iyilerle çalışırım' diye. Yine bir ustaya teslim ettik kendimizi ve bu güzel dişlere sahip olduk. Tesekkür ederim Ülkü Koloğlu.
Adem Tay
Türk Müziği Ses Sanatçısı

GÜNCEL HABERLER

20/11/2017
1
Endodonti alanındaki yeni teknolojiler ve yeni ilaçlar sayesinde tek seansta kanal tedavisi mümkün! Diş tedavisinde en çok korkulan uygulamaların başında gelen kanal teda...
19/11/2017
1
   Yenilenen web sayfası ve yeni formatlarımızla karşımızdayız. Her hafta merak edilen tedavilerden bahsedeceğimiz serimize diş beyazlatma (ağartma) ile başlıyoruz. '' Nedir, nas...

DOKTORDAN TAVSİYELER

SSS

Evet, etkiler. Ağız içerisinde bulunan bakterilerden bazıları çeşitli sebeplerden dolayı dolaşıma karıştığında özellikle kalp olmak üzere farklı hastalıkları tetikleyebilir.
Bu lekelenmeleri ikiye ayırarak değerlendirmeliyiz: İç kaynaklı renklenmeler ve dış kaynaklı renklenmeler. İç kaynaklı renklenmeler özellikle kanal tedavisi yapılan dişlerde karşımıza çıkar. Dış kaynaklı renklenmeler ise günlük alışkanlıklarımıza bağlı olarak oluşur. Çay, kahve, sigara tüketimi bunların başlıcalarıdır.
Evet, diş ipi kullanımı ağız bakımının vazgeçilmez bir parçasıdır. Diş fırçası dişlerin ara yüzlerine girip yeterince temizleyemez. Bu yüzden diş arası bölgeleri temizlemek için mutlaka diş ipi veya ara yüz fırçası kullanılmalıdır.

İLETİŞİM FORMU

!
!
İptal