KLİNİĞİMİZ HAKKINDA

İmpladent olarak biz, insanları tanımanın ve onlarla bağ kurabilmenin hayattaki en büyük zenginlik olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle;

 • Kendimizi anlık diş problemlerine çözüm bulan bir klinik olarak değil, ömür boyu tüm ailenizle ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir klinik olarak görürüz.
 • Dokuya dokunmadan, ihtiyacınızdan fazlasını yapmayan, sağlıklı bir ağızla ömür boyu yaşamanız için "Organik Diş Hekimliği" prensiplerini benimseriz.
 • Diş hekimliğinin dünyada gittiği yönü yakından takip eder, sizlerin ihtiyaç ve beklentileri için "Dijital Diş Hekimliğini" kullanırız.
 • Klinikteki her adımınızda kendimizi sizin yerinize koyar, sizi burada "Güvende ve Rahat" hissettirmek için çalışırız.
 • Diş Hekimine gelmenin sizin için zor olduğunu biliyor, sizi anlıyor ve kliniğimizden içeri girdiğiniz andan itibaren sizi evinizde gibi rahat hissettirmek için, güler yüzlü ekibimiz ve uzman hekimlerimiz ile yanınızda oluruz.

SAYILARLA İMPLADENT

27
Yıllık Tecrübe
22
Konusunda Uzman Diş Hekimi
46
Sizin İçin Gülümseyen Mutlu Çalışanlar
81352
Bize Güvenen Hastalarımızla Kocaman Bir Aile

GÜNCEL HABERLER

06/08/2022
89
Dental implantlar, kısmi ya da tam dişsizlik durumlarının çözümü için en konforlu tedavi seçeneğidir. Ancak diş kayıplarından sonra özellikle bütün dişlerin kaybının ardından, ç...
30/07/2022
159
Diş Aşınmaları Yaş aldıkça çekildiğimiz fotoğraflarda dişlerimizin daha mat, daha sarı ve daha kısa olduğunu gözlemleyebiliriz. Dişlerimiz çürükten bağımsız çeşitli sebepler i...
23/07/2022
110
Diyabette Ağız ve Diş Sağlığı Yaklaşımı   Diabetes Mellitus (DM), insülin salınımı, insülin etkisi veya bu faktörlerin her ikisinde de bozukluk nedeniyle ortaya çıkan kronik metab...
16/07/2022
150
Merhabalar,   Burnumuz varken niçin ağızdan nefes alırız? İki dudağımız neden bazen birbirine değmez? Dilimiz istirahat halindeyken ağız içinde nerede konumlanmalı? İşte bu üç kı...
02/07/2022
152
Doğal dental estetiğin oluşturulmasında üst çene ön bölgedeki dişler belirleyicidir. Bu dişlerin dizilimleri, açılanmaları ve boyutları kadar, diş eti seviyesinde sonlanma özellikleri ...

REFERANSLAR

Fantastic service. Hygienic, state of the art facilities. A great team of professional dentist who explained procedures fully in English. Eda on reception booked everything even our accommodation at the Dream Hill deluxe business hotel, which was fabulous. Thank you
Vicky Hall
-
Sürekli tercih ettiğim bir poliklinik, çok ciddi diş sıkma sorunum vardı, değerli doktorum Tuğçe hanımın yönlendirmesi ile botoks uygulaması yaptırdım, çok memnun kaldım, bu sorunu yaşayan bilir, gerçekten insanın yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen bir sorun, inanılmaz baş ağrıları çekiyordum, şu an tamamen geçti, ne baş ağrısı, ne diş ağrısı, ne kulak çınlaması kaldı, şiddetle tavsiye ederim. Ağız sağlığınız ile ilgili her konuda, alanında uzman hekimlerin yerinde müdahaleleri için gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz.
Nurcan Kalay
-
Çok temiz ve işini bilen güzel insanlarla dolu olan bir klinik. Hayatımda ilk kez severek diş doktoruna gidiyorum. Almanya’da ve İstanbul’da tanıdığım herkese sizleri tavsiye ettim. Dr. Tuğçe Hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum ilk tedavim onunlaydı ve korkularımı aldığı için.
D.O
-
Eşimin korkularını alıp o sandalyeye oturtan Dr. Akif Bey'e sonsuz teşekkürler.
HİLAL ARAÇ
-
Merhaba ilk kez bugün hastanenize kızımı getirdim sağlık çalışanı olarak ondan önce bir anne olarak kafamda bir sürü soru işareti ile hastanenize geldim. Hasta kayıttan başlayarak tüm herkes o kadar pozitif ve güler yüzle karşıladı ki isim isim yazmak isterdim.
Nilüfer Şenlik
-
İmpladent diş kliniğinde 2 gün önce bulundum, bugüne kadar, astım rahatsızlığımdan dolayı diş tedavi ve işlemlerim hiç kolay olmadığı için, diş tedavilerinden uzak duruyordum, ama bu sefer acil gerekti ve tavsiye üzerine de olsa, biraz çekinerek İmpladent'e gittim... Doktorların ve asistanların hepsi çok ilgili, güler yüzlü ve gerçekten işlerinde uzman olduklarını görünce içim rahat etti. İlk konsültasyon işlemleriyle Dr. Burhan Bey ve Dr. Özgür Bey tedavi planı oluşturdular, daha sonra ayrıntılı çalışma için Dr. Ufuk Bey ilgilendi, kendisi gerçekten işinin ehli, bilgili, tecrübeli bir doktor, dişimi çok güzel yaptı ve işlem sırasında da, astımla ilgili sıkıntılı durumuma o kadar anlayış gösterdi ki, artık daha rahat yakınlarıma tavsiye edeceğim en güvenilir diş doktorları olarak görüyorum onları. Ayrıca doktor asistanları Yeter Hanım, Aslı Hanım ve Beyza Hanım, gerçekten çok yardımcı oldular. Yeter Hanım'ın ilgi ve desteğini de ayrıca unutmam mümkün değil... Başta doktorum Ufuk Bey olmak üzere, bu kıymetli doktorlara ve asistanlarına çok teşekkür ediyorum, iyi ki varlar.
Zeynep Aynur Sezgin
Öğretim Görevlisi
Merhaba; kurulduğu yıldan beri eş, dost, akraba.. Hepimizin ihtiyaç duyduğumuzda gittiğimiz tek diş kliniği. Şu anda asıl paylaşmak istediğim konu, bu klinikteki bir çene cerrahı; Berkem ATALAY.. Diş kontrolü için gittiğim görüşmemizdeki izlenimlerimi paylaşmadan geçemedim. Müthiş hasta odaklı, dinleyen, anlayan, çözüm üreten tavrı, nezaketi, sabrı.. İnanın takdire şayan. Bir gün bir çene cerrahına ihtiyacınız olursa Berkem Bey'e danışmamanız kesinlikle büyük eksiklik olur. Benden söylemesi..
Gönül Hançer
.
Temiz ve ferah bir dişçi çocuklar için geldik o yüzden alt katı size göstermek istedim. Çocuklar için büyük logolar, kitaplar ve çeşitli oyuncaklar var. Ayrıca bir film açık devamlı, biz neşeli ayaklara denk geldik. Doktorumuz ilgili asistanı ile uyum içinde. Teşekkür ederiz ilgi ve alakanız için...
M.L.
-
Son derece donanımlı, konusunda en iyilerin olduğuna inandığım, mükemmel bir yer. Başta Ülkü Hanım olmak üzere, işlemlerimi gerçekleştiren doktorlara, ilgili ve bilgili yardımcılarına çok teşekkür ederim.
Erol İrem
-
Öncelikle IMPLADENT' ten aldığım hizmetten sonsuz memnun olduğumu ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebileceğimi belirtmek isterim. Memnuniyet odaklı, özenli, ve hijyenik bir ortam yarattıkları için tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunarım. Kendi sürecim özelinde diş eti tedavisi için Uluç Yılmaz Bey'e, diş çekimi ve operasyonları için Berkem Atalay Bey'e, son olarak ve özellikle; protez işlemimi gerçekleştiren Gökçen Okan Hanım'a titiz, son derece profesyonel ve dallarında son derece uzman şekilde hizmet verdikleri için çok ama çok teşekkür ederim. Diş tedavisinde güven her şeydir ve oldukça uzun süreli zorlu tedavim boyunca bu güveni ilk andan itibaren eksilmeden sunan bu 3 Hocama şükranlarımı sunarım.
A.B
-
Çok memnun kaldığım bir diş hastanesi Özellikle Çene Cerrahı Doç. Dr. Akif Türer doktrorumudan oldukça memnun kaldım hastaya yaklaşımı ve bilgilendirmesi konusuna ne kadar konusuna hakiim olduğunu ortaya koymaktadır. Aldığım tedavi için kendisine teşekkürü bir borç biliyorum.
İB
-
Gerçekten tüm İstanbul için çok farklı ve çok elit bir hastane. Özellikle kanal tedavimle ilgilenen Ayşenur Hanım ve diş protezimi yapan Özgür Bey'e hayran kaldım. Bir kanal tedavisi bu kadar mı ağrısız yapılır ve bir protez bu kadar ustalıkla mı takılır. Bu hastanedeki tüm doktorlar hem işlerinde çok iyiler hem de iletişimleri çok iyi. Benim ki gibi müşkülpesent ve panik bir insanı bile sakinleştirip korkmamamı sağladılar. Herkese çok çok teşekkür ediyorum.
Stella Sason
-
İlk kez 10 yaşındaki yeğenimin ağrıyan dişi dolayısıyla ve evimize yakın olması hasebiyle, aslında biraz da bilinçsiz bir şekilde acil olarak buraya gelmiştik. İlk gelişimiz sanırım, 2 sene önceydi. Yine Dr. Dt. Pedodonti Uzmanı Feride Hoca'yı da bilinçsiz şekilde tercih ettik. Fakat, o gün bugündür, dört yeğenim var, üçünü de Feride Hoca'ya götürüyoruz. Diğeri henüz 8 aylık olduğu için o şuan beklemede :) Feride Hanım'ın uzmanlığından eminim pek çok kişi söz etmiştir. Fakat, ben, daha çok çocuk psikolojisinden bu kadar iyi anlamasından etkilendim. Hakikaten bu işin (çocuk psikolojisi) eğitimini özellikle aldığı çok belli. Çocukların seviyesine inip üşenmeden onlarla diyalog kuruyor; sohbet ediyor; hediyelerle, tatlı sözlerle onlarla bağ kurarak ikna olmalarını sağlıyor. Elbette diğer diş hekimliği branşları da zordur, fakat çocuk diş hekimliği sanıyorum biraz daha ekstra sabır ve özveri isteyen bir dal olsa gerek. Daha önce pek çok kurumda pek çok diş hekimine tedavi olmuştuk. Lakin, Feride Hoca'yla tanıştıktan ve tecrübesine şahit olduktan sonra, artık sadece ona gidiyoruz. Zaten aksi aptallık olurdu diye düşünüyorum. Çevremde ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum. Kendisine buradan ayrıca teşekkür etmek isterim.
Vedat Demirtaş
-
44 yaşındayım bu zamana kadar hiç diş ile ilgili problemim olmadı. Horlama apareyi için gittiğim bir kliniğin bu kadar profesyonel olabileceğini tahmin etmemiştim. İşini iyi bilen güler yüzlü doktor ve personeli den dolayı çok memnun kaldım. Daha öncede İmpladent de horlama apareyi yaptırmıştım yenisine ihtiyacım olduğu için yine burayı tercih ettim. Son yaptırdığım aparey diğerinden daha farklı ve güzel oldu. Arge olarak da kendilerini geliştiren bir klinik. Ülkü Hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum.
Erkan Kenar
-
Arkadaşımın vasitasıyla Haziran ayında Maltepe Impladent Şubesinde tedavime başladım. Sevgili Ülkü Koloğlu'nun (Dt. Ülkü Koloğlu) ilgi ve desteğine çok teşekkürler. Kanal tedavim için Kambiz Bey'e, ( Dt. Kambiz Mohseni) dolgularım için Ali Bey (Dt. Ali Tuna )ve sonra da Ufuk Bey'e (Dt. Ufuk Gökyayla) randevu verildi. Covid sürecinde diş tedavisinden çok çekiniyordum, ama İmpladent Maltepe benim tüm soru işaretlerimi giderdi. Öyle temiz, titiz ve hijyenik bir ortam var ki, iç rahatlığıyla gidebilirsiniz. Kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi karşılayan personel ve tüm birimler ( Beyza Hanım'a da ilgi ve yardımları için ayrıca teşekkürler) özellikle klinik danışmanları ne kadar yoğunluk olursa olsun her daim güler yüzlü ve profesyonel tavırlarıyla sizi memnun etmek adına canla başla çalışıyorlar. Doktorlarımdan bahsedecek olursam; o kadar işlerine hakim ve destekleyiciler ki anlatamam. Ali Bey hayatımda gördüğüm en sabırlı, en güleryüzlü diş hekimi olabilir. İletişimi mükemmel. Panik atak hastaları, sürecin anlatılmasını beklerler, tedavimde işlem boyunca bir panik hastası olarak bana sürekli bilgi vererek kendimi rahat hissetmemi sağladı. Ufuk Bey'in de diğer dolgularım sürecindeki desteği, yaklaşımı, nezaketi inanılmaz rahatlatıcı. Dolgu esnasında randevum olmamasına rağmen başka bir işlem gerektiğinde ilgili doktorla görüşerek o gün içinde randevu düzenleme çabasına ve tedavinin aynı gün olmasını sağlamasına sonsuz teşekkürler. Kullanılan sistem de çok profesyonel. İşlemler esnasında karşınızdaki ekrandan polikliniğe saat kaçta geldiniz, tedaviniz ne kadar sürdü, yapılan ve yapılacak işlemleri her şeyi takip edebilirsiniz. İyi ki tedaviye burada başladım. Zaten bir süre daha devam edecek tedavimde emin ellerde olmak çok rahatlatıcı. Her bir çalışanına ayrı ayrı teşekkürler.
Sena Savur
-
Yıllardır yaşamış olduğum diş tedavisi korkumu Akif Türer beyle ve Dr.Niler Hanımla yendim. Tedavim devam ve doğru sonuçla iyi bir yol almış oldum yine güzel gülücüklerle sağlığıma kavuştum. Budan sonrası görünüm tedavisi ama sizlere çok teşekkür ediyorum… Benim gibi diş tedavisi korkusu olan herkese tavsiye ederim, aslında doğru bilgilendirmeyle ve tedaviyle korkulacak bir şeyin olmadığı diş tedavisi de oluyormuş.
Metehan Araç
-
Dört dörtlük bir diş kliniği İçeri girerken kapıdaki görevli size kullanılmamış bir poşet veriyor Çantanızı poşetin içine koyduktan sonra ateşiniz ölçülüyor Sonra elinizi dezenfekte ediyorsunuz ve danışmadan gidip doktorunuzla randevunuz olduğunu söylüyorsunuz. Sıranız gelince muayenenizi oluyorsunuz Hepimiz dış muayenesinden çekiniriz. Çünkü hem canımızın yanmasından, hem acemi bir doktora düşmekten ve tedavinin sonucunun ne olacağını bilememekten korkarız. İmpladent'de bu gibi sorunlar yok .Tüm doktorlar çok başarılı, bilgi sahibi ve islerinin ehli insanlar Bu yüzden tedavilerin sonucu mükemmel çıkıyor. Ben ve eşim senelerdir buranın müşterisiyiz ve çok memnunuz Teşekkürler ederiz İmpladent
Güler Samur
-
Dişlerimi beyazlatmak için Doktor Betül Hanım'a geldim. 2 seans geldim ve müthiş fark var. İlk geldiğimde dişlerim ciddi derecede sarıydı diyebilirim fakat şu an bembeyaz. Doktorluk olsun enerji olsun harika bir insan keza kurum da gayet temiz ve kaliteli bir yer öneririm.
E.T
-
Uluç Yılmaz'ın danışanıyım. Hani birçoğumuzun güvendiği, yıllarca asla değiştirmediği, gözü kapalı yakınlarına önerdiği doktorları vardır. Uluç Bey de benim için öyle bir hekim. Tecrübesi ve bilgisine yorum yapmak haddim değil tabii ama şunu söylemek isterim; candan bir hekim, iyi ki var.
Dilara Özkan
-
Her şey mükemmeldi, başta planlamayı yapan Beyza hanım, cerrah Dr. Berkem bey, protez uzmanı Dr. Özgür bey'e tüm kalbimle çok teşekkür ederim. Umduğumdan çok daha iyi ve profesyonel ellerde hizmet gördüm. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Ali İhsan Kamar
-
Son derece ilgili, bilgili doktor ve çalışanların olduğu klinik. Dün implantlarım çakıldı. Ne ağrı ne herhangi bir sorun yaşadım. doktorum Akif Bey'e, operasyondaki hemşireme, danışmadaki güler yüzüyle işlerimi halleden Eda hanıma ve kliniğinize teşekkürler.
Seval Gümüşoğlu
-
Kapıdan girdiğinizde güler yüzlü insanlarla karşılaşıyorsunuz öncelikle, hatır sorduğunuzda "çok iyiyim" cevabı alıp ikinci şaşkınlığı yaşıyorsunuz. 26 yıldır hizmet sektöründe iş sahibi olan biri olarak örnek alabileceğim davranış biçimi bu. Hekimlerin her aşamada sizi rahatlatan tavırları ve işlerindeki uzmanlıklarını hissedebiliyorsunuz. Emeği geçen (başta Ülkü hanım) olmak üzere herkesi yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum...
Arkın Usman
Yönetici
Arkadaşımın vasıtasıyla Haziran ayında İmpladent'de tedavime başladım. Sevgili Ülkü Koloğlu'nun (Dt. Ülkü Koloğlu) ilgi ve desteğine çok teşekkürler. Kanal tedavim için Kambiz Bey'e, ( Dr.Dt. Kambiz Mohseni) dolgularım için Ali Bey (Dt. Ali Tuna ) ve sonra da Ufuk Bey'e (Dr. Dt. Ufuk Gökyayla) randevu verildi. Covid sürecinde diş tedavisinden çok çekiniyordum, ama İmpladent benim tüm soru işaretlerimi giderdi. Öyle temiz, titiz ve hijyenik bir ortam var ki, iç rahatlığıyla gidebilirsiniz. Kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi karşılayan personel ve tüm birimler ( Beyza Hanım'a da ilgi ve yardımları için ayrıca teşekkürler) özellikle klinik danışmanları ne kadar yoğunluk olursa olsun her daim güler yüzlü ve profesyonel tavırlarıyla sizi memnun etmek adına canla başla çalışıyorlar. Doktorlarımdan bahsedecek olursam; o kadar işlerine hakim ve destekleyiciler ki anlatamam. Ali Bey hayatımda gördüğüm en sabırlı, en güler yüzlü diş hekimi olabilir. İletişimi mükemmel. Panik atak hastaları, sürecin anlatılmasını beklerler, tedavimde işlem boyunca bir panik hastası olarak bana sürekli bilgi vererek kendimi rahat hissetmemi sağladı. Ufuk Bey'in de diğer dolgularım sürecindeki desteği, yaklaşımı, nezaketi inanılmaz rahatlatıcı. Dolgu esnasında randevum olmamasına rağmen başka bir işlem gerektiğinde ilgili doktorla görüşerek o gün içinde randevu düzenleme çabasına ve tedavinin aynı gün olmasını sağlamasına sonsuz teşekkürler. Kullanılan sistem de çok profesyonel. İşlemler esnasında karşınızdaki ekrandan polikliniğe saat kaçta geldiniz, tedaviniz ne kadar sürdü, yapılan ve yapılacak işlemleri her şeyi takip edebilirsiniz. İyi ki tedaviye burada başladım. Zaten bir süre daha devam edecek tedavimde emin ellerde olmak çok rahatlatıcı. Her bir çalışanına ayrı ayrı teşekkürler.
Sena Savur
Öğretmen
Kapıdan girişte son derece profesyonel bir karşılamayla başlayıp, alanında uzman hekimlerinin güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışına kadar her anlamda titizlikle hizmet veriyorlar.
Aslıhan Kara
-
bitmeyen diş ağrılarından ve mücadele etmekten çok yorulduğum anda İmpladent ile tanıştım. Kapıdan içeri girer girmez karşılamaları, temizliği ve en önemlisi hastaya olan ilgileri beni çok şaşırttı. Ağzımda bu zamana kadar yapılan her tedavinin maalesef zaman kaybı olduğunu öğrendim. İyi bir plan yaptık. Bu nedenle başta Ülkü hanım’a, akabinde kanal dolgularımı baştan ele alıp tüm ağrılarıma son veren sihirli doktor Kambiz bey’e, Ali bey ve Sevgi hanım’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepsi büyük sabırla uğraştılar... Yapılacak her tedavinin bana tüm detayları ile sunulması, neden sonuç ilişkisine dayalı açıklama yapılarak “iyi ki” dedirten güzel insanlar hala var burada... Yanlış ve ticari yönlendirmeler ile maddi ve manevi kayıplar vereceğinize, bir uğrayın derim... İyi ki varsınız... herşey için teşekkürler...
Ali Yeşilçimen
-
İmpladent'te diş eti kanamalarım ve hassasiyetim nedeniyle derin bir diş taşı temizliği niteliğinde olan küretaj tedavisi oldum. Tedavimi diş eti hastalıkları uzmanı Uluç Bey'le planladık. Kendisinin işindeki başarısı kadar, tedavi sürecindeki bilgilendirici tavrı, nezaketi, ilgisi ve sabrı da takdire şayandı.Canım acıyacak korkusuyla tedavimi sürekli erteleyen ben, yapılan uyuşturucu iğne dışında tek bir şey hissetmedim. Tedavi sonunda hissettiğim rahatlamanın ise tarifi yok. Bu nedenle hangi şikayetle olursa olsun alanında uzman hekimlerin olduğu bir kliniğe giderseniz endişeleneceğiniz bir durum söz konusu olmaz ben bunun önemini yeni farkettim :) Bir de bu kliniğin dikkatimi çeken şöyle bir yönü oldu. Öyle bir diş kliniği ki; kendisini felsefeyle, edebiyatla, tarihle, müzikle çokça besliyor. Bu beslemenin getirdiği de şahane de bir üslupları var haliyle. İçeri girdiğiniz anda çalışanların neşesine, lezzetli ikramlara, şahane piyano dinletilerine şahit oluyorsunuz. Bence o kadar çok diş kliniğinin içinde vizyonları ve fikirleriyle benzersizler. Sosyal medya paylaşımlarını incelemiş, veya herhangi bir şekilde yolu İmpladent'e düşmüş biri ne dediğimi anlayacaktır diye düşünüyorum. Tedavi sürecime gösterdiğiniz ilgi ve özeninizin ötesinde, sunmuş olduğunuz her bir keyifli deneyim için, başta Ülkü Hanım ve Uluç Bey olmak üzere bütün İmpladent ailesine tüm kalbimle çok teşekkür ediyorum.
Fatmanur Oksal
-
İmpladent ten aldığımız Diş hekimliği hizmeti benim için, eşim ve 2 kızım için her zaman son derece başarılı ve mükemmel olmuştur. Tüm impladent ailesine çok teşekkür ediyorum, impladent kurulduğu andan itibaren sürekli kalitesine ekleyerek yoluna devam ediyor, başarılarının devamını yürekten diliyorum, iyisi varsınız.
Şahin Köroğlu
-
Korona virüsü sırasında gittiğim ve gitmeye devam ettiğim diş klinigi. Kimsenin yüzünüze bakmadığı dönemde burada ben acil ağrılı dişlerimi yaptırdım. Sağolsunlar, ilgili ve uzmanlar. Tüm çalışanları tebrik ediyorum. Ali Bey'in ellerine sağlık. Gitmeye devam ediyorum, giymeyi düşünenlere tavsiye ediyorum.
Samet Cunbul
-
Doktor olmama rağmen çok tedirgin yaklaştığım implant tedavisinde, ne olduğunu anlamadan iki implantımı takan Sayın Doç. Dr. Akif Türer ve ekibine, tedavi sürecimde temizlikten, güleryüzden ödün vermeden görev yapan tüm İmpladent personeline ve böyle bir kliniği başarıyla yöneten başta Dt. Ülkü Koloğlu olmak üzere tüm diş hekimi arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum. İyi ki varsınız.
Fatih Oztekin
-
Duydum ki İstanbul'da İyi bir dış kliniği varmis, ben Mardin'den geldim, Kalite oldukça yüksek, bütün ekip güler yüzlü ve o kadar korkmama rağmen hiç bir şey hissetmedim, tavsiye edebileceğim harika bir diş kliniği.
Zahit Mungan
-
К сожалению у меня печальный опыт со стоматологами в стамбуле, но эта клиника изменила моё отношение к этому вопросу. Ужасно боюсь лечить зубы, пришла удалять зуб мудрости, попала к доктору Аkif Türer, очень хороший специалист,удаление зуба заняло 2минуты, 20 минут он все объяснял и успокаивал меня
Alina Timerkaeva
-
Çok temiz hijyenik bir klinik doktorları ve çalışanları çok ilgili herkese tavsiye ederim botox içinde ülkü hnma mutlaka uğrayın derim
Tecrin Hazar
-
Çalışan hekimlerin güleryüzlülüğü tek kelimeyle harika :). İşini profesyonelce yapan bir klinik kesinlikle. Pandemi süreci üst düzey önlemlerle yürütülüyor.
Pınar Karagöz
-
İlk defa bayan dış doktoruna geldim (Tuğçe Hanım'a) çok çok memnun kaldım 36 yaşındayım benim köpek dişim lekeli idi şimdiye kadar gittiğim hekimler klinikler hep olumsuz konuşup bu yaşıma kadar bekledim ama bugün Tuğçe Hanım resmen muhteşem bir dış yaptı öncesi ve sonrası fotoğraf çektik muhteşem oldu.Diger dişlerimi de dolgu yaptı kendisi çok tatlı işinde iyi kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca Akif Bey implant larimi yaptı ki nasıl korkuyordum hiç de korkulacak birşey yokmuş. Pandemi sürecinde de tedavim devam etti girişte ateş ölçümü maske değişimi çantalara poşetler vs çok titizlikle çalışıyorlar.Tedavimin son aşamasına geldim 9 aydır gidip geliyorum başka bir yer aramaya gerek yok kadrosu süper teşekkürler impladent
Kezban Aydın
-
Diş korkunuz mu var ? Artık güvenebilecek dişçi bulmaktan yoruldunuz mu? Tüm bu problemleri İmpladent ile tarihe gömün! Diş , diğer sağlık problemleri arasında çok özel bir yere sahiptir. Buraya Manisa dan 500 km yolu arkamda bırakarak gelmemin bir sebebi var. Arkama yaslanıp dişlerimi gözüm kapalı emanet edebiliyorum. Benimle ilgilenen başta Dr. Ülkü Koloğlu başta olmak üzere tüm personele çok teşekkür ediyorum.
Safer Mustafa Erbay
-
Başka bir yerde yaptırdığım kanal tedavisi sonrası azı dişim kırılmıştı ve kökünde de iltihaplanma mevcuttu. Dişçimi değiştirme kararı vermiştim ve yorumları da okuyup Impladent i denemeye karar verdim. Tüm personelin ilgisi harikaydı. Akif Türer Beyle yaptığımız muayene sonrası Diş çekimi ve ardından Implant yapılmasına karar verdik. Kendisi beni yapılacak işlem hakkında en ince detayına kadar bilgilendirdi. Daha evvel eski dişçimde 20 lik dişim çekilmişti ve acı eşimin yüksek olmasına rağmen yaklaşık 1 hafta sıkıntı yaşamıştım. O sebeple Akif Beyin yapacağı diş çekiminde biraz tedirgindim. Kendisi beni çekim öncesi ve çekim boyunca sürekli bilgilendiriyordu. Ben dişi ne zaman çekeceksiniz diye sorduğumda dişi çoktan çektiğini şuan kökü incelediğini söylediğinde inanamadım. Çekim sonrası 2 saat içerisinde eski halime dönmüştüm. Aradan 2-3 ay geçtikten sonra Implant için randevulaştık. Birçok yerden Implant sonrası olumsuz geri dönüşler aldığım için biraz tedirgin olsam da Akif Beyin konusuna son derece hakim oluşu ve önceki tecrübelerimden dolayı artık çok rahattım. Implant takıldı ve yine her şey sorunsuzdu, 3 saat sonra yemek yedim ve ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi devam ettim. Buradan kendisine ve ekibine tekrar çok teşekkür ederim.
Enis Büyükgüner
-
Çok iyi bir klinik. Bugüne kadar aldığım en iyi sağlık hizmeti diyebilirim. Doktorlar işinde çok iyi ve dikkatimi çeken ilk öncelikleri para kazanmak değil. Yani daha ucuz ama hasta için daha gerekli olan tedaviyi önerebiliyorlar.
Anıl.
-
Tuğçe Gül hanım, her gün dua ettiğim doktor, başka bir kliniğin hastası olmama rağmen implantımda yapılan hata yüzünden kafamı duvarlara vurmaktan kurtaran güzel yürekli Tuğçe hanım siz iyi ki varsınız, çok teşekkür ederim.
GÜLCAN ÖZTÜRK YILMAZ
-
Dişlerimin tedavi ve kaplamalarını pandemi sürecinde en steril ortamda ve tam istediğim şekilde yapan (hatta istediğimden de güzel diyebilirim) , yeri gelip tedavi zamanlarında sancılı süreçlerimde her aradığımda ulaşabildiğim kıymetli Özgür Hocam'a ağrılardan dolayı ağlayarak başladığım tedavi sürecimi coşkulu bir şekilde gülerek sonlandırdığı için çok teşekkür ederim .Ve protez konusunda Değerli Hocamı gözüm kapalı herkese tavsiye ederim . İyi ki sizi tanımışım
R. Özdemir
-
Sevgili Ülkü hocama 1998 senesinde yaptırdığım protezlerle 22 yil gecirdim ve gerek zamansızlık ve gerekse ihmal sonucu tekrar tedavi görmeye başladım.1998 senesinden bu yana herşey değişti ama hastaya yaklaşım ilgi alaka hiç değişmemiş olduğunu görmek Kuşadasından gelmemde ne kadar doğru bir karar verdiğimi niye bu kadar Ülkü hocama güvendiğimi bana bir kere daha gösterdi.Ülkü hocama ekibine nezaketleri tedavileri için çok teşekkür ederim..Ve bu kadar ülke gezmiş biri olarak Türkiye demiyorum Avrupa nın abartısız en iyi imlant merkezi..Keşke Ege de ve her yerde şubeleri olsa..Alınmış Covit önlemlerini yazmak yetmez görmek anlatır ancak.
Şenol Dağıstan
Yönetici
Siz hiç sihir veya bir nevi mucizeye tanıklık ettiniz mi ? Ben ettim İmpladent Diş Sağlık profesyonellerinin bir insan hayatına ne denli pozitif dokunuş sergilemekte olduklarını aktarabilmem amaçlı sürecimi en baştan aktarmam gerektiğini düşünüyorum. 0-8 yaş çocukluk dönemimin yıpratıcı hastalıklar ile geçmiş olması ve kullanımı zorunlu olan ağır ilaçlar bana 10'lu yaşlara daha sağlıklı geçiş yapabilme imkanı sağlarken haliyle bir takım olumsuz miraslar da bırakmıştı. Bu olumsuz miraslardan biri de ergenliğe geçiş dönemimde dişlerimde oluşan renk/doku ve ciddi şekil bozukluklarıydı. Elbette sağlıklı olmak paha biçilemez. Ancak , insan 40'lı yaşlarına kötü görünümlü ağız/diş yapısı ile geldiğinde haliyle bir takım değişikliklere de gitmek isteyebiliyor. Hele ki bir de saçlarınız seyrekleşmişse ! Bu bağlamda , ben de oldukça kalabalık bir liste ile diş kliniklerini gezmeye başladım. Bu listede sıra İmpladent Diş Polikliniğine geldiğinde , diş sağlık sektörüne dair yaşanmış/bilmekte olduğum tüm ezberlerim bozuldu ve bu polikliniğin çekim gücüne karşı koyamadım. Öncelikle ; Poliklinikten içeri girdiğinizde , sizi alışılagelmiş karşılamalardan çok daha farklı deneyimler bekliyor. Nazik ve güler yüzlü bir çalışan , içinde bulunmakta olduğumuz sürecin olumsuz yüzü olan covid 19 önlem prosedürlerini profesyonelce uygulayarak sizi bekleme salonuna alıyor. O bekleme salonu da , tango müziği eşliğinde ekranlarda dans eden çiftlerin görsel şovları ile sizi himayesine alıyor. Ancak , Tango ve müzik ile iç içe geçmiş bu salonda fazla kalamıyorsunuz. Ekranda tango yapan çiftlere yoğunlaşmışken bir anda sıranızın geldiğini öğreniyorsunuz ve muayenehaneye doğru yönlendiriliyorsunuz. Akabinde başkaları için diş hekimi ancak bana göre sihirli dokunuşlara sahip bir hanımefendi ile yani Ülkü Koloğlu ile tanışıyorsunuz. Ülkü Koloğlu , öncelikle sizi çok iyi dinliyor ve ağız yapınız hakkında size bilgiler veriyor. Ardından adeta bir terapi edasıyla sürecin başladıktan sonra nasıl sonlanacağına dair size öyle bir yol haritası sunuyor ki ; hayalinizdeki değişimin başlamakta olduğunundan emin oluyorsunuz. Bu samimi yaklaşım sonrasında , heyecan ile sürecin sonuçlanmasını beklemekten başka bir çareniz de kalmıyor zaten. Dişlerinize uygulanan itinalı ve profesyonelce müdahaleler sonlanıp beklenilen gün geldiğinde ise , Sanki sihirli bir ayna sizi bekliyor ! Neden sihirli ? Çünkü bu ayna , sizin zamanda yolculuk yapmanıza olanak tanıyarak 10 sene öncesinde nasıl görünmekte olduğunuzu gözler önüne seriyor. Ancak bu defa , kusursuz bir ağız görünümüyle tabi ki ! Yüzünüzdeki o kocaman gülümseme ile aslında "sıradan olan bu aynadan" ayrılmayı başarabilmeniz halinde , artık kendi gülümsemeniz ile dost olabileceğinizi anlıyorsunuz ki ; işte bu da bir nevi "kusursuz terapi" oluyor. Sonuç olarak bana kocaman bir gülümseme armağan eden ; İmpladent Diş Polikliniğine , Emel Çalçalı'ya ve tabiki sihirli dokunuş üstadı Ülkü Koloğlu'na en üst perdeden teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız......
Özgür Gühertaş
Turizm
Beyazlatma işlemi uygulattım.Betül hanım'ın çok sıcak, sevimli ve samimi yaklaşımı beni çok mutlu etti.Hiçbir hassasiyet hissetmeden sadece 25 dakika içinde dişlerimde gözle görülür mükemmel bir beyazlık elde edildi. Kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Sevgiler.
E. Öziç
Doktor
Dt. Sevgi Keskin çekilen diş etlerimin doldurulması, Dr. Görkem Müftüoğlu zarif ve acısız implantımı yapması, Dr. Özgür Öztürk'ün kafamdaki soruları sormadan izahatı çok iyiydi. Harikasınız, teşekkürler hepinize.
Meliha Uysaler
Stilist
Dr. Ufuk Gökyayla ve Dr. Görkem Müftüoğlu beyfendilere özenli ve gayretli çalışmaları için ayrıca teşekkür ederim.
Hülya Orgül
Öğretmen
Çok ilgili ve güzel bir klinik. Randevu aldıktan sonra arayıp ilgili bir şekilde gelip gelmeyeceğimizi soruyorlar. Memnunum. Gördüğüm herkese de tavsiye ediyorum.
Serpil Akkaya
-
İmpladent'te bayılıyoruz. İster hasta ister hasta yakını hem tedavi hem bekleme süreci, hem doktor hem diğer çalışanlardan, mekandan herşeyden çok memnunuz ve her fırsatta çevremize tavsiye ediyoruz. Hepinize teşekkür ederiz.
Tülay Özbay
-
Berrin hanım telefonumu cevapladı ve pratikliği sayesinde bana hızlı bir şekilde randevu verip vakitsizliğim sırasında en iyi şekilde işlemimin sonlanmasını sağladı. Dr. Uluç Yılmaz'dan da memnun kaldım özenli olması sebebiyle. Berrin hanım'a güleryüzlü karşılaması sebibiyle teşekkür ediyorum.
Tuğyan Altan
Müzisyen
Kliniğinizden son derece memnun kaldığımı bildirir. Kanal tedavimi yapan Dr. Ayşenur Hanım ve dolgu işlemini yapan Dr. Sevgi Hanımdan çok çok memnun kaldığımı ve kendilerine teşekkürlerimi bildiririm. Hizmetinizin daim olmasını dilerim.
Hikmet Şimşek
-
Diş hekimi Gamze Hanım mesleki tecrübesi çok yüksek. Asistanı ile birlikte hastayı rahatlatan yaklaşımları takdir edilecek düzeydedir.
Mehmet Ali Dirier
-
Diş polikliniğine geldiğimi unuttum. Ortam, gösterilen ilgi, verilen bilgilendirme çok iyi. Kesinlikle tavsiye edeceğim. Başarılarınızın devamını dilerim.
Bilgin Karabıyıkoğlu
-
Uzun yıllardır tedavi gördüğüm Dr. Sevgi Keskin ve asistanından çok memnunum.
Berrin Erdağ
-
Yaklaşık 13 yıldır İmpladent'in hastasıyım. Buranın en önemli özelliği ilgili doktorları ve randevulardaki kolaylık. Uluç bey ve Sevgi hanım'a ayrıca 13 yıldır randevu, hasta problemleri konusunda bana ve aileme yardımcı olan Berrin hanım'a teşekkür ederim.
T.E.
-
Frau Ülkü Koloğlu, ist eine ganz tolle frau sie. Versteht es mit patienten um zogehen ist shr Freundlich Hilfsbereit versteht die wünsche von ihren patienten ich selber wahr und bin sehr zufrieden mit ihr. İch kann wieder lachen dank ihr.
Figen Kuşlu
-
Hayatımda geldiğim en güzel, en hijyenik hastane olabilir. Bir kere her şeyin başında o güzel yüzlerinizdeki gülümseme yeter. İlk Başta Ülkü hanım olmak üzere, bütün çalışanlarınızı çok seviyorum. Sizlere çok güveniyorum.Buraya korkmadan geliyorum.
Zümre Naz Kalkan
Öğrenci
Açıkçası bu hastaneyi beğendim. Dişimi çok rahat ve acısız çektiler. Bunun için onlara minnettarım. Kliniğin içi de çok rahat ve huzurlu.Sessiz bir yer, çok beğendim. Bir daha hep buraya geleceğim.
Ahmet Selim Gerçik
Öğrenci
Tek kelimeyle mükemmel bir hizmet , güler yüz. Bütün çalışanlar güler yüzlü, teşekkürler. Gülmek güzeldir.
Sinan Arslan
İşletmeci
Henüz hastanenizle yeni tanıştık. Vakıfbank emeklisi olarak ilk hizmetimiz ve müşteri ilişkileriniz, karşılama, yönlendirmeleriniz çok güzel. Devamını bekleriz. Hizmetlerinizin başarısını dilerim. Her şey karşılama ile başlar, sevgi saygı ile devam eder ve maddi kaynak kendiliğinden akar gelir. Önce sevgi saygı, sonrası ticari kazanç. Başarılar dilerim
Kemal Alkan
Bankacı
Ülkü Koloğlu, sizi bütün kalbimle kutluyorum. Şahane bir tedavi merkezi kurdunuz. Yıllardır ailece geliyoruz ve takdir ediyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki güzel ve maharetli doktorları bizimle buluşturdunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. kliniğin açıldığı günden beri ailece geliyoruz. Buradan her seferinde sağlık ve mutlulukla ayrılıyorum. 2 gün önce ciddi bir implant ameliyatı oldum.Sanki basit bir diş dolgusu yaptırmış gibi hissettim. Kendi kendime soruyorum gerçekten ben ameliyat oldun mu diye. Mükemmel bir titizlikle çalışıyorlar.Yöneticiler ve doktorlar, her şey ve herkese sonsuz teşekkğrler.
Ayşe Özdülger
-
Kliniğinize, sadece ben değil, oğlum, gelinim ve eşim de geliyor. Ailece gelmemizin başlıca nedeni gördüğümüz tedavilerden, kaliteden ve sıcak ilişkilerden son derece memnun kalmamızdır. Ayrıca dostlarıma da kliniğinizi tavsiye ediyorum.Böyle bir kuruluşun sahibi sayın Ülkü Koloğlu hanımefendiyi tebrik ediyorum. Geleceğinin dünden daha çok, yarından daha az güzel ve başarılı günlerle dolu olmasını diliyorum.
Sabri Karaahmetoğlu
Emekli Bankacı
Açıldığı yıllardan bütün dişlerim ve tedavilerim burada yapılıyor. Bütün ekipten çok memnunum, herkese tavsiye ediyorum. Bir başka kliniğe gidemeyiz.
Zeynep Ekşi Yıldırtan
-
Açıldığı günden beri bütün tedavilerimi Ülkü hanım yaptı. Çok memnunum. Memnuniyetimden dolayı bütün yakınlarımızı kliniğimize yönlendirdi ve hepimiz çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum.
Muzaffer Şenay
-
Kendi mekanıma gelircesine huzurlu ve gönül rahatlığı ile geliyorum.
Aslı Taşçıkar
Sigorta
Başka bir yerde bu kalitede hizmet almamıştım. Teşekkürler tüm ekibe.
Aysen Yılmaz
Emekli
Halkla ilişkiler, Müşteri memnuniyeti süper, iltifatı sevmem ben de kamuda çalışmışım çok olumlu memnun ve mutlu ayrılıyorum. Personelin başarılarının devamını diliyorum
Latif Yılmaz
Bankacı
Gönülden yapılıyorsa her iş mutlaka başarılıdır nezih bir ortam ve aile samimiyeti iyi ki varsınız
Nevim Bakaner
Kimyager
Güvenilir, gerçekten uzman doktorların çalıştığı ,tertemiz bir klinik...Görevliler ilgili ve güleryüzlü..Benim korkularımı yenmeme yardımcı oldu..Ve Uluç bey muhteşem...Artık dişlerim onlara emanet
Nalan Yurtay
Öğretmen
İmpladent diş poliklinigine adımımı attığımda danışmanların ilgisi ve gülen yüzleri ile karşılaşmam.. sonra , alanında uzman impladentst Hüseyin beye, koltuğa oturduğum andan itibaren bana güven verip pozitif enerjisi, elinin hafifiliği ile ve tedavi bitiminde uyguladığı işlemler konusunda tüm ayrıntıları ile bilgilendirmesi ..keza diğer hekimim Nilay hanım..Ayrıca polikliniğin hijyene önem vermesi her hizmeti ile beklentilerime cevap vermiştir bütün bu hizmetleri için tüm personele teşekkür etmeden geçemiyeceğim:))
Fatos Gürsoy Esirtgen
-
Güler yüzlü ve iyi kalpli personeli için extra teşekkür ediyorum. Sokak kedisine kapınızı açtığınız ve bu soğuk günlerde biraz olsun sıcak bir ortamda dinlenmesine yardımcı olduğunuz içinse sonsuz teşekkürler.
Emine Ward
-
Çok memnun kaldık çok ilgililerdi oğlum 4.5 yaşında o koltukta durmaz sandım durdu ve o aletlerden korkar diye düşündüm ama çok şükür korkmadı oğlum bile sevdi orayı herkese çok teşekkürler özelliklede doktorumuz Pınar hanıma çok teşekkür ederim ilgisini çok beğendim artık oğlumun doktorudur.Allah razı olsun doktorumuzdan
Banu Aycı Kılıçsaymaz
-
İMPLADENT 18 yıl aynı kliniğin hastası olmak (çocuklar oldukça artan ) her sorunuza cevap her probleme çözüm bulmak nasıl güvenilir bir duygudur Başta Ülkü hanım ve diğer hekim ve tüm emekçilerine teşekkür sevgi ve saygılarımı iletiyorum
Yonca Yıldırım
Danışman
Yaklaşık bir yıl önce başladığım diş tedavimin tamamlanmasının sonuna gelmek üzereyim. Başlangıçta bu tedaviye karar vermemde ve geçirdiğim her operasyonda gösterdiği özenle ,tecrübesine ve bilgisine sonuna kadar güvendiğim Sn Berkem Atalay ‘a, titiz düzenli ,tecrübeli,özenli çalışması ve hastasına verdiği değer ve bilgilendirmeleriyle çok rahatlatan ve güven veren Sn Niler Özdemir Akkuş´'a, nazik ve kibar yaklaşımı ile hastasını rahatlatan tecrübesi ile tedaviyi kolaylaştıran Sn Uluç Yılmaz ‘a çok çok teşekkür ederim. Sizleri tanıdığım için çok şanslıyım. Ayrıca ilk günden beri güler yüzleri nazik yaklaşımları yapıcı yönleri ile moral veren ve destekleyen tüm ekibinize de çok teşekkür ederim.
Nilgün Arısoy
Fizik Mühendisi
Impladent kapidan iceri girdiginiz andan itibaren hic dis klinigine benzemeyen bir klinik. Ozellikle eger dis tedavisi korkusu olanlar icin ideal; cunku ortamin sakinligi ve huzuru gereksiz yere kendinizi endiselendirmenizi engelliyor. Aksine kendinizi bir anda bir spa'ya gelmis zannediyorsunuz. Tum calisanlar kapidan iceri girer girmez sizinle ilgileniyor ve sizi el uzerinde tutuyor; kendinizi cok ozel hissediyorsunuz. Ilgi, alaka harika; ikramlar ve muzik saatiyse bambaska bir deneyim! Bir anda kendinizi sirf cay/kahve icmek icin ziyarete gelmek ister halde buluyorsunuz! Butun hekimler de tipki resepsiyon ekibi kadar ilgili ve son derecede bilgili; cana yakin ama bir o kadar da profesyonel. Impladent dis tedavisinde butun ihtiyaclarinizi karsilayabileceginiz ve tum tedavilerinizi yaptirabileceginiz nadide bir klinik. Herkese tavsiye ederim; asla pisman olmayacaksiniz.
Şebnem Gühertaş
Başhemşire
Hayatım boyunca aldığım en iyi diş tedavsini yaptılar14 yaşımdan beri çeşitli diş tedavileri yaptırdım bir çok diş hekimi ile karşılaştım ama hepsi hüsrandı derim impla dentte özellikle ERHAN KAYA mükemmel bir diş hekimidir kendisinden sonra başka diş hekimlerinden aldığım hizmetlerde olmuştur memnuniyetsizliklerii anlatmakla ifade etmem mümkün değil ömrümce tercih edeceğim bir diş hastanesidir yakınlarımda bu hastanede tedavi oldu ve hepsi ile hemfikiriz
Meral Güldane Eren
-
Sadece okumakla doktor olunmayacağını,bunun ilmek ilmek emekle,sabırla,tecrübesini hastasına doğru aktarmakla ve hastasının psikolojisini çok iyi analiz edip ona göre davranmakla olunacağının ispatıdır İMPLADENT. Benim için oldukça sancılı bir dönemi güle oynaya atlatmak nasıl bir mutluluk. Sn.Ülkü Hocam ve ekibi harikalar.Mesleki tecrübelerine ve yaklaşım tarzlarına hayran oldum. İdealist ruhunuzun ellerinize yansıttığı başarıyla ve duruşunuzdaki hastanıza verdiğiniz güven için size sonsuz saygı duyuyorum. Birçok insana şifa olan elleriniz dert görmesin
Göknur Cüneray
-
Zaman, her iş dalında iletişim becerisi ile farklılaşma zamanı ve etkili iletişimde başarının sırrı samimi, estetik ve ışıl ışıl bir gülümseme. Geçmişte harika bir gülümseme için ya genetik avantaj olmalıydı yada zahmetli ve acılı bir sürecin sonunda o da belki istediğiniz dişlere ve gülüşe sahip olunurdu. Oysa şimdi tamamen teknolojik bir planlama ile son derece kolay, acısız ve kısa sürede sağlıklı, inci gibi dişlerle öz güvenli bir gülüşe sahip olmak mümkün. Biz denedik ve ba-yıl-dık...Sonuç Tek kelimeyle mükemmel. Şiddetle tavsiye olunur. Teşekkürler Ülkü Koloğlu, teşekkürler İmpladent
Dilek Tekyıldız
Remax Mentor Gayrimenkul ve Mühendislik
Benim kadar diş hekimi korkusu olan var mıydı acaba ? Çocukken öyle şeyler yaşamıştım ki travma ellili yaşlarımı sürerken hala canlıydı. Kafamda oluşan geçmiş yıllara ait “diş hekimi fotoğrafı” gerçekten korkunçtu. Bir gün Sn.Ülkü Koloğlu ile tanıştık. Sevgili öğrencim Tümer’in annesi... Tesadüfen karşılaştığımız bir kafede üçümüz otururken bana tedavi olmadığım taktirde başıma nelerin gelebileceğini olağanüstü sükunetiyle anlattı. Unutamadığım cümlesi ise “ister bize ister başkasına yaptırın ama mutlaka yaptırın” oldu. Bu konuşmanın ticari bir kaygıyla olmadığını, konusunda usta bir hekimin önerisi olduğunu anladım. İş yerim ve evime çok uzaktı yerleri. Buna rağmen Sn.Koloğlu’nun insana cesaret veren konuşma tarzını unutumamıştım. Bir gün tüm cesaretimi toplayıp İmpladent’den içeri girdiğimde buranın sıradan bir yer olmadığını fark ettim. Herkes olağanüstü güler yüzlüydü. Ülkü hanımın pozitif enerjisi her yana sinmişti adeta. Gergin olmama rağmen beni o kadar rahatlattılar ki kendimi sorgusuz sualsiz teslim etmeye karar verdim. Çekilen dişler, Uluç beyin benim gibi fobik bir hasta karşısında gösterdiği olağanüstü sabrı eşliğinde gerçekleştirilen diş eti tedavileri, sevgili Ülge’nin stresten terlerken başımı sildiği anlar, zaman zaman içeri girdiğimde karşılaştığım piyano tınıları, sıramın gelmesini beklerken ikram edilen limonatalar, personelin gülümseyen yüzü, onu sadece fotoğrafçı zannederken beyaz önlüğünü giyip beni şaşırtan ve diş dolgumu müthiş sevecenliğiyle gerçekleştiren Elif hanımın titizliği, adlarını bilemediğim ama varlıklarıyla insana olağanüstü güven veren hemşireler, küçük oğlumun dişlerini şimdiye dek hiç bir yerde görmediğim bir sabır ve sevecenlikle tedavi eden Pınar hanımının varlığı... Bir süre sonra insanlar birbirine alışır, davranışları sıradanlaşır. Burada böyle değildi; her seferinde aynı ilgi ve güler yüzle karşılandım. Sanki uzun zamandır unuttuğumuz bir takım değerler burada yeniden hayat bulmuştu. Yüzlerce insan gelip gidiyor bu mekana. Onların arasından biri olarak, her gün tedavi ettikleri insanların arasından biri olarak böylesine insancıl bir ekip oluşturdukları için başta Sn.Ülkü Koloğlu olmak üzere tüm personele teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki bu güzel insanlara tek tek hediyeler sunabileyim. Teşekkür sözcüğünden başka bir şey sunamıyorum. Bunun bir anlamı var mı bilmiyorum ama gerçekten herşey için teşekkürler. İyi ki varsınız.
Tuğrul Yakarçelik
Tarih Öğretmeni
Demiştim ya; 'Her zaman en iyilerle çalışırım' diye. Yine bir ustaya teslim ettik kendimizi ve bu güzel dişlere sahip olduk. Tesekkür ederim Ülkü Koloğlu.
Adem Tay
Türk Müziği Ses Sanatçısı
Sevgili Ülkü Koloğlu, iyi ki varsınız ve iyi ki böyle muazzam bir kuruluşa vesile olmuşsunuz. Alanında uzman hekimleriniz ve diğer tüm personeliniz sayesinde kliniğinizden her zaman mutlu ayrılmanın ayrıcalığını yaşıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Songül Yarar
-
Diş eti çekilmesi rahatsızlığım nedeniyle, 4 ayrı doktorla yaptığım görüşmede, tüm dişlerimin çekilip implant yapılması gerektiği ortaya çıkınca, güvenilir yaklaşımları nedeniyle İMPLADENT’i tercih ettim. Bu uzun ve zorlu süreçte önce tüm dişlerimi çekip, implantları yapan Dr. Hüseyin bey sayesinde, hiç acı ve ağrı yaşamadım.Sonrasında geçici protez ve ömür boyu kullanacağım dişlerimi harika şekilde yapan Dr. Niler hanım sayesinde de muhteşem dişlerime kavuştum.Beni tekrar kaliteli yaşan düzeyine ulaştıran Hüseyin bey, Niler hanım ve Uluç bey'e, güven veren yaklaşımı ile İmpladent'e karar vermemde etken olan Beyza hanım'a ve güler yüzlü tüm İmpladent personeline teşekkür ediyorum.
Tamer Oruç
İnşaat Mühendisi

DOKTORDAN TAVSİYELER

Tedavisine başlamadan önce;

 • Genel ağız muayene olunmasını,
 • Ağızdaki çürüklerin temizlenmesini,
 • Gömülü ve 20 yaş dişlerinin durumunun değerlendirilmesini,
 • Diş eti sorunlarının önlenmesini önermekteyiz.

Tedavi sürecinde;

 • Sert, kabuklu ve çekirdekli gıdalardan,
 • Lokum, karamel gibi yapışkan gıdalardan,
 • Asitli içeceklerden uzak durulmalı,
 • Yiyecekler ısırarak değil, küçük parçalar halinde tüketilmelidir.
 

Ortodonti Uzmanı

Beyazlatma işleminden sonra;

 • Asitli içeceklerden uzak durmanız,
 • Çay, kahve, sigara, kırmızı şarap ve vişne suyu gibi boyayıcı maddeler içeren içecekler tüketmemeniz,
 • Hekiminizin tavsiye ettiği beyazlatma macununu kullanmanız beyazlığın korunması için önemlidir.

Beyazlatma sonrası dişlerinizde oluşabileceksıcak-soğuk hassasiyeti de normaldir. İlk 24 saat içinde geçecektir.

Restoratif Dişhekimliği

Kişinin sosyal hayatını olumsuz olarak etkilemektedir. Öncelikle kokunun tıbbi nedenini araştırıp kaynağını bulmak gerekir. Ancak bazı küçük öneriler ile geçici çözümler üretilebilir;

 • Karanfil çiğnemek,
 • Tarçın tüketmek,
 • Yoğurt yemek,
 • Şekersiz sakız çiğnemek,
 • Bol su ve limonlu su içmek,
 • Rezene çayı içmek,
 • Diş ipi kullanmak ve gargara yapmak.

Protez Uzmanı

Horlama, bir hastalıktır. Önlemi alınmazsa sürekli artar ve apne ( solunum durması) başlar.

Bütün geçe horlayan kişide;

 • gün içi uyku hali,
 • iş kazaları,
 • performans kaybı, 
 • depresyon,
 • aile içi sorunlar ile yaşam kalitesinde düşüş olur.

Ağız içi horlama aperiyi kullanımı ile gevşeyen kasların aktivitesi artar, hava yolu açılır ve horlama aynı gece kesilir. 

Aile bireylerinden horladığınıza dair şikayetler alıyorsanız, kullanımı kolay olan bu ağız içi apareyi için bizlerle iletişime geçmenizi öneririz.

Diş Hekimi-Kurum Ortağı

SSS

Evet, etkiler. Ağız içerisinde bulunan bakterilerden bazıları çeşitli sebeplerden dolayı dolaşıma karıştığında özellikle kalp olmak üzere farklı hastalıkları tetikleyebilir.
Bu lekelenmeleri ikiye ayırarak değerlendirmeliyiz: İç kaynaklı renklenmeler ve dış kaynaklı renklenmeler. İç kaynaklı renklenmeler özellikle kanal tedavisi yapılan dişlerde karşımıza çıkar. Dış kaynaklı renklenmeler ise günlük alışkanlıklarımıza bağlı olarak oluşur. Çay, kahve, sigara tüketimi bunların başlıcalarıdır.
Diş taşı temizliği ve beyazlatma birbirinden farklı işlemlerdir. Diş taşı temizliğinde, bakteri plağının dişler üzerinde sertleşmesiyle oluşan taşlar temizlenir. Ayrıca çay, kahve ve sigara lekeleri giderilir. Bu sayede dişler kendi rengine kavuşur. Beyazlatma (Bleaching) işleminde diş taşı temizliği ve parlatma ile geçmeyen renkleşmelerle, uzun süreli ilaç kullanımına veya doğumsal defekt gibi etkenlere bağlı renk değişimleri tam 8 tona kadar açılır.
Dental implantlar, eksik diş nedeniyle meydana gelen fonksiyon ve estetik kayıplarını tamamlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve diş köklerini taklit eden materyallerdir. İmplant uygulamaları doğrudan çene kemiğinin miktarı ve kalitesi ile ilgilidir. Bu nedenle implantlar kemik gelişimini tamamlamış olan kişilere uygulanmaktadır. Kemik gelişimi kızlarda 16 yaş, erkeklerde 18 yaş civarında tamamlanır. Bu yaşlardan itibaren implant tedavisi başarıyla uygulanır. Genel sağlık durumu iyi hastalarda üst yaş sınırı yoktu.
Beyazlatma işlemi sonrasında dişleriniz hiç bir zaman, beyazlatma öncesindeki renklenmiş haline geri dönmez. Kişiden kişiye değişen faktörlere bağlı olarak, dişlerdeki beyazlık 2-3 yıl arasında devam eder. Çay, kahve ve sigara kullanımı fazla olan bireylerde de kazanılmış olan beyazlığın ömrü, düzenli kontroller ve beyazlatmanın ev devam ürünlerinin, belli aralıklarla kullanılması ile uzun olmaktadır.
Ortodontik tedavi sırasında kullanılan ark telleri bazı durumlarda yer değiştirebilir. Bu yer değiştirme nedeniyle ark telleri yumuşak dokuya batabilir. Bu tür durumlarda hekimden randevu aldıktan sonra tele bir silgi ile yön verebilir veya hekim tarafından verilen ortodontik mum ile üzerini kapatabilirsiniz.
Genel anestezi altında diş tedavileri yapılmaktadır.
Porselen materyaller ile yapılan kaplama ve laminalar adeta bir porselen tabak gibi davranmaktadır. Boyama özelliği olan besinlerin tüketilmesinden sonra bile ilk fırçalama ile dişler orjinal rengine geri dönmektedir.
Çok büyük çürüklerde, dolgu ve kaplama sağlıklı olmuyor. Dijital ölçü alarak dijital ortamda ürettiğimiz porselen dolguların küçüğüne inley, büyüğüne onley diyoruz. Dolgu ve kaplamaya göre daha sağlıklı, uzun ömürlü, kullanışlı ve daha estetiktir.
Evet, hem de çok basit bir yöntemle. Ağız içinde kullanılan bir aparey ile ilk akşamdan horlamanın önüne geçilebiliyor. Bu ağız apareyi diş hekimi tarafından alt çeneye özel pozisyon aldırılarak alınan ölçü ile hazırlanmaktadır.
Diş hekimliğinde en dikkat edilen nokta, hangi işlem yapılırsa yapılsın öncelikle dişin canlılığını korumaktır. Ancak kişiye ağrı yapabilecek durumlar varsa dişin sinirlerinin alınması gerekebilir. Dişlerin kesilmeden kompozit venner dolgular ile veya yüzeylerinden çok az pürüzlendirme yapılarak lamina uygulaması ile estetik dişlere sahip olmanız mümkündür.
Porselen yapılırken porselenin kırılganlığını azaltmak için porselenin altına metal destekler kullanırız. Metalli porselenlerde alt yapıda krom-nikel alaşımı koyu gri metaller kullanılırken zirkonyumlarda beyaz renkli metaller kullanılır. Bu nedenle zirkonyumların ışık geçirgenliği daha fazla olur. Bununla birlikte zirkonyumlar daha sağlıklı, dirençli-güçlü ve estetik olurlar.
Zirkonyum porselenin alt yapısıdır. Porselenlerde daha estetik ve ışık geçirgenliğinin fazla olması için alt yapı olarak kullandığımız beyaz renkli metallere zirkonyum denir. Kendi içinde çeşitleri yoktur.

BİZE ULAŞIN

!
!
*Röntgen dosyası .JPG, .PNG veya .GIF formatında ve 10MB'dan küçük olmalıdır.
İptal